Luxusní masáž

Kokosová masáž - luxusní kokosová masáž, která blahodárně působí na pokožku i celý organismus bio kokosovým olejem. Pleť dlouhodobě hydratuje, zvláčňuje a vytváří na ní ochranný film. Přenáší nás do tropického ráje, krásně jemně voní a odbourává stres a únavu. Je lisovaný za studena a pochází z Filipín. Jedná se o čistý přírodní produkt, bez konzervačních, syntetických, barvících a vonných látek, netestován na zvířatech. Výborný na masáže, po opalování, na vlasové zábaly. Ničí patogeny a chřipkové viry. Masáž zad a šíje - 60 minut.
Vanilková kokosová masáž - luxusní péče z bio kokosového oleje a vanilky Bourbon skvěle pěstí a revitalizuje všechny typy pleti včetně senzitivní. Hřejivé aroma vanilky v kombinaci s vůní kokosu celkově zklidňuje a harmonizuje. Lehce se vstřebává a zanechává pleť hebkou a rozzářenou. Odbourává stres, únavu, špatnou náladu, tiší mysl, zklidňuje vypjaté emoce a povzbudí Vaše sebevědomí. Masáž zad a šíje - 60 minut.
Pomerančová kokosová masáž - svěží koktejl bio kokosového oleje a přírodních ovocných esencí revitalizuje a rozjasňuje pleť. Intenzivně vyživuje, regeneruje a zvláčňuje všechny typy pleti včetně senzitivní, chrání ji před dehydratací a zpomaluje její stárnutí. Osvěžující ovocné aroma povzbuzuje mysl a dodává energii po celý den. Povzbuzuje krevní oběh a přináší radost ze života. Masáž zad a šíje - 60 minut.
 
Balíčky relaxačních masáží - vyberte si z nabídky balíčků masáží - jedinečná relaxace, aromaterapeutické esence dle Vaší volby, příjemný odpočinek. Vhodné i jako dárek.
 
  1. Aromaterapeutická masáž zad a šíje + masáž chodidel - 60 minut
  2. Aromaterapeutická masáž zad a masáž rukou - 60 minut
  3. Aromaterapeutická masáž zad, šíje a masáž obličeje - 60 minut
  4. Indická masáž hlavy, antistresová masáž šíje a masáž obličeje a dekoltu - 60 minut
  5. Indická masáž hlavy, antistresová masáž šíje a masáž zad - 60 minut
Masáž horkými lávovými kameny - záda, šíje - 60 minut

Jak přežít do konce zimy? Co se přenést na Havaj a vychutnat si příjemnou masáž horkými lávovými kameny… Masáž horkými lávovými kameny je perlou mezi masážemi a patří k luxusním masážím. Kameny příjemně prohřejí a uvolní napjaté svaly, odstraňují blokace a rychle navozují harmonii a relaxaci. Příjemné teplo přechází do každé části Vašeho těla. Kameny se nahřejí ve vodní lázni a pak se přikládají na tělo. Po uvolňující relaxaci následuje masáž lávovými kameny v kombinaci s olejem a závěrem opět příjemná relaxace. Masáž obsahuje prvky havajské masáže (masáž předloktím v kombinaci s kameny).

Kontraindikace - těhotenství, vysoký krevní tlak, zánětlivá onemocnění.