Aromaterapeutická masáž                                                       

Aromaterapeutická masáž je kombinací relaxační masáže a aromaterapie. Při těchto masážích používám 100% přírodní vonné silice, které příznivě působí na naši psychiku a emoce. Podporují imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Aromaterapeutická masáž vám rozproudí krev, zbaví vás psychického napětí a zároveň uvolní svaly. Díky vonným esencím je masáž velmi příjemná a má uklidňující a antistresové účinky. Rostlinné silice jsou obsažené v květech, plodech, listech, kůře i kořenech rostlin. Silice se z rostlin získávají destilací, lisováním nebo extrakcí. Při masáži pronikají tyto čistě přírodní látky přímo do lidského organismu pokožkou a dýcháním a působí na něj blahodárně.
 
Bazalka - intenzivní, sladce kořenitá vůně, posiluje nervový systém, působí proti křečím, uvolňuje bolesti hlavy, dodává odvahu.
 
Tymián červený - bylinná vůně s jemnějšími nasládlými tóny, působí na posílení imunity a celého organismu, vhodný při revmatismu a svalových bolestech, pomáhá při trávení a nachlazení. Má protiinfekční, antibakteriální účinky, posiluje srdce a krevní oběh. Zvyšuje krevní tlak.
 
Bergamot - svěží, sladce ovocná, dřevitobylinná vůně, ulevuje při nervovém napětí a úzkosti, je antiseptický, podporuje trávení, zlepšuje dýchání, tiší bolest, je antidepresivní.
 
Mandarinka - osvěžuje, sladce ovocně voní, výrazně harmonizuje psychiku, vhodná pro děti, rozptyluje úzkost, melancholii, smutek, pomáhá při nespavosti, reguluje zažívání, mírní migrénu.
 
Borovice - svěží jehličnatá vůně, antibakteriální, protiinfekční, působí dobře při dýchacích obtížích, zmírňuje nachlazení, pomáhá při revmatismu a svalové únavě.
 
Petitgrain - list pomeranče - květová vůně s dřevitými podtóny, harmonizuje srdeční činnost a nervový systém, povznáší, působí antidepresivně, osvěžuje a uklidňuje, vhodný na masáže.
 
Růžové dřevo - sladká květinová vůně podobná růži, navozuje pohodu a uvolnění, vhodný proti bolesti hlavy, na regeneraci pokožky, uvolňuje svalovou ztuhlost, povznáší, posiluje imunitu.
 
Máta kadeřavá - svěží bylinná vůně (spearmint), povzbuzuje, podporuje koncentraci, osvěžuje, uvolňuje svalové křeče, pomáhá při nachlazení, vhodná pro děti, reguluje zažívání.
 
Limetka - čerstvá vůně, pročišťuje organismus, posiluje při únavě, pozvedává ducha, má protivirové účinky, pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci. 
 
Šalvěj muškátová - bylinná kořenitá vůně, uvolňuje křeče, zmírňuje svalovou ztuhlost, bolesti a únavu, uvolňuje nervozitu, migrénu, posiluje a uklidňuje, snižuje krevní tlak, antidepresivum. Nepoužívat v těhotenství.
 
Mateřídouška - svěží kořenitá a bylinná vůně, má antibakteriální účinky, vhodná na svalové bolesti, revmatismus, záněty dutin, dráždivý kašel. Používá se při únavě, bolestech hlavy, posiluje a zklidňuje nervy, rozptyluje smutek a melancholii. 
 
Meduňka s citronelou - s příjemnou citrónovou vůní, uklidňuje, povznáší, obklopuje štěstím, přináší radost. Snižuje krevní tlak, výborná proti stresu, posiluje kardiovaskulární systém, zmírňuje křeče. 
 
Grep - pročišťující, povznášející, vhodný na masáže, působí výborně proti celulitidě a zadržování vody. Je osvěžující, pomáhá zmírnit stres, depresi, nervové napětí. V zimě povzbuzuje náladu, působí proti vyčerpání a letargii. Zvyšuje sebevědomí a přináší optimismus.
 
Levandule -   uklidňující účinky, vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, dýchacích obtížích. Má hojivé účinky, snižuje krevní tlak.
 
Tea Tree Oil - antiseptický, protizánětlivý s repelentními účinky. Podporuje imunitu, posiluje sebevědomí, zahřívá.
 
Pomeranč, Červený pomeranč - harmonizuje psychiku, navozuje dobrou náladu, silně osvěžuje. Může zvyšovat fotosenzibilitu.
 
Citrón - pro své osvěžující účinky je velmi vhodný při duševní námaze, proti bolesti hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické účinky, povzbuzuje trávení, snižuje krevní tlak a příznivě působí na pleť.
 
Eukalypt - osvěžující, pročišťující, povzbuzující, účinný proti nachlazení. Rozptyluje únavu a ochablost, čistí mysl a může pomoci při rozhodování.
Mojito - éterické oleje z limety a máty zahání únavu, dodávají novou energii a pozitivně ovlivňují mysl.
 

Litsea Cubeba - je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy. Může zvyšovat fotosenzibilitu.